WIĘCEJ PRZESTRZENI & SZYKU
DLA TWOJEGO BEZLUSTERKOWCA LUB STANDARDOWEJ LUSTRZANKI

CAMSLINGER Streetomatic+ jest najszybszą foto torbą na świecie która pasuje teraz do lustrzanek typu Canons 5D. Jest bardzo szybka, bardzo bezpieczna i bardzo komfortowa. Możesz nosić ją na pasie biodrowym lub na ramieniu.


Szybki dostęp, komfortowy sposób noszenia i odporność na pogodę czy uderzenia czynią Camslinger Streetomatic idealną torbą do fotografii ulicznej i podróżniczej. Wkładasz co potrzebujesz: aparat + jedno lub dwa szkła, zapasowe baterie, telefon i uderzasz w miasta.ŻADNE ZWIERZĘTA NIE MUSZĄ GINĄĆ ZA CAMSLINGER STREETOMATIC+


Torba CAMSLINGER Streetomatic+ jest wykonana z dobrych materiałów takich jak solidny iI zarazem elegancki Duo-Tone-NYLON 600D. Klapka torby jest wykonana z wysokiej jakości ekologicznej skóry, która jest również wykorzystywana do obić tapicerskich w przemyśle motoryzacyjnym. Torba jest trwała, wodoodporna i łatwa w czyszczeniu.

 


NOWE MAGNETYCZNE ZAPIĘCIE FIDLOCK


Wspólnie ze spacjalistami niemieckimi od zapięć magnetycznych FIDLOCK opracowaliśmy sprytne i bezpieczne zapięcie do torby CAMSLINGER Streetomatic+. Zapięcie to umożliwia jeszcze szybszy niż w innych torbach jednoręki dostęp do naszej torby. Wystarczy przesunąć sprzączkę w prawo i otworzyć klapkę torby. Zamykanie poprzez zastosowany magnes jest jeszcze szybsze i prostsze.

 


DO JAKICH APARATÓW JEST PRZEZNACZONA SERIA STREETOMATIC?


Bezlusterkowce
Małe lub średnie lustrzanki
Kompakty z dużym zoom’em
Kamery sportowe
Obiektywy
Rzeczy podróżne: dokumenty, portfel itd.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA


WYMIARY WEWNĘTRZNE:
155 mm (6.1″) wysokość x 205 mm (8.1″) szerokość x od 90 mm do 115 mm (3.5″ to 4.5″) głębokość
Kieszeń boczna na telefon: 155 mm (6.1“) wysokość x 90 mm (3.5“) szerokość x 12 mm (0.5“) głębokość
Regulowany pas: 750 mm (30″) do 1,250 mm (50″) (z możliwością zastosowania przedłużki Beltextension 40 do długości 1 650 mm (65″)
Kolory: Brązowy/Szary


PUDEŁKO ZAWIERA


CAMSLINGER Streetomatic+
POKROWIEC NA DESZCZ
PRZEDŁUŻKA NA PAS BELTEXTENSION 40
ZAWLECZKA NA PALEC FINGERCAMSTRAP 10
4 PRZEGRODY
POKROWIEC BAWEŁNIANY

PROJEKT 1 RĘKA / 1 SEKUNDA

Z torbą COSYSPEED CAMSLINGER będziesz zawsze gotowy na następne zdjęcie. CAMSLINGER oferuje rozwiązania super szybkiego dostępu do aparatu, które pozwolą Ci wyciągnąć aparat bezpiecznie umiejscowiony w torbie i zrobić zdjęcie w sekundę. Z każdą torbą CAMSLINGER dostarczany jest darmowo FINGERCAMSTRAP – pasek szybkiego wyciągania do twojego aparatu, który pozwalała łatwo i bezpieczenie przyczepić aparat do palca, dzięki czemu możesz wyciągnąć szybko i bezpiecznie TYLKO JEDNĄ RĘKĄ!

OTWÓRZ TORBĘ
CAMSLINGER
JEDNĄ RĘKĄ

INTUICYJNIE WEJDŹ
W PASEK NA PALEC
KIEDY WYCIĄGASZ
APARAT

POCIĄGNIJ APARAT
I ZRÓB
ZDJĘCIE